Kalender HDF 1 Seizoen 2018-2019

15 september speeldag 1
Symfonie (Harelbeke) - De Beavers (Yvegem)
Smessepikkers (Bissegem) - The Lions (Zwevegem)
Steenpikkers (Zwevegem) - In de Pocket (Deerlijk)

29 september speeldag 2
In de Pocket (Deerlijk) - De Beavers (Yvegem)
Smessepikkers (Bissegem) - Symfonie (Harelbeke)
The Lions (Zwevegem) - Steenpikkers (Zwevegem)

13 oktober speeldag 3
In de Pocket (Deerlijk) - Smessepikkers (Bissegem)
De Beavers (Yvegem) - Steenpikkers (Zwevegem)
The Lions (Zwevegem) - Symfonie (Harelbeke)

27 oktober bekerronde 
Damberd (Bavikhove) - bye
Amigos (Heestert) - In de Pocket (Deerlijk)
The Lions (Zwevegem) - bye
DOS (Deerlijk) - De Beavers (Yvegem)
Gildepikkers (Bissegem) - bye
Pocketsmijters (Deerlijk) - Gildepikkers (Stasegem)
Smessepikkers (Bissegem) - Symfonie (Harelbeke)
Steenpikkers (Zwevegem) - Soverbo's (Lendelede)

10 november speeldag 4
Steenpikkers (Zwevegem) - Smessepikkers (Bissegem)
Symfonie (Harelbeke) - In de Pocket (Deerlijk)
De Beavers (Yvegem) - The Lions (Zwevegem)

24 november  speeldag 5
Steenpikkers (Zwevegem) - Symfonie (Harelbeke)
Smessepikkers (Bissegem) - De Beavers (Yvegem)
The Lions (Zwevegem) - In de Pocket (Deerlijk)

8 december speeldag 6
De Beavers (Yvegem) - Symfonie (Harelbeke)
In de Pocket (Deerlijk) - Steenpikkers (Zwevegem)
The Lions (Zwevegem) - Smessepikkers (Bissegem)

22 december 2e ronde beker 
Damberd (Bavikhove) - winnaar match 2
The Lions (Zwevegem) - winnaar match 4
Gildepikkers (Bissegem) - winnaar match 6
winnaar match 7 winnaar match 8

5 januari speeldag 7
De Beavers (Yvegem) - In de Pocket (Deerlijk)
Symfonie (Harelbeke) - Smessepikkers (Bissegem)
the lions zwevegem - Steenpikkers (Zwevegem)

19 januari speeldag 8
Smessepikkers (Bissegem) - In de Pocket (Deerlijk)
Steenpikkers (Zwevegem) - De Beavers (Yvegem)
Symfonie (Harelbeke) - The Lions (Zwevegem)

16 februari speeldag 9
Smessepikkers (Bissegem) - steenpikkers zwevegem
In de Pocket (Deerlijk) - Symfonie (Harelbeke)
The Lions (Zwevegem) - De Beavers (Yvegem)

2 maart speeldag 10
Symfonie (Harelbeke) - Steenpikkers (Zwevegem)
De Beavers (Yvegem) - Smessepikkers (Bissegem)
In de Pocket (Deerlijk) - The Lions (Zwevegem)

16 maart speeldag 11
Symfonie (Harelbeke) - De Beavers (Yvegem)
Steenpikkers (Zwevegem) - In de Pocket (Deerlijk)
Smessepikkers (Bissegem) - The Lions (Zwevegem)

30 maart speeldag 12
In de Pocket (Deerlijk) - De Beavers (Yvegem)
Smessepikkers (Bissegem) - Symfonie (Harelbeke)
Steenpikkers (Zwevegem) - The Lions (Zwevegem)

13 april speeldag 13
In de Pocket (Deerlijk) - Smessepikkers (Bissegem)
De Beavers (Yvegem) - Steenpikkers (Zwevegem)
The Lions (Zwevegem) - Symfonie (Harelbeke)

27 april speeldag 14
Steenpikkers (Zwevegem) - Smessepikkers (Bissegem)
Symfonie (Harelbeke) - In de Pocket (Deerlijk)
De Beavers (Yvegem) - The Lions (Zwevegem)

4 mei speeldag 15
Steenpikkers (Zwevegem) - Symfonie (Harelbeke)
Smessepikkers (Bissegem) - De Beavers (Yvegem)
The Lions (Zwevegem) - In de Pocket (Deerlijk)