Kalender HDF 2 Seizoen 2018-2019

15 september speeldag 1
Damberd (Bavikhove) - Pocketsmijters (Deerlijk)
DOS (Deerlijk) - Gildepikkers (Stasegem)
Soverbo's (Lendelede) - Amigos (Heestert)
Gildepikkers (Bissegem) - bye

29 september speeldag 2
Damberd (Bavikhove) - DOS (Deerlijk)
Pocketsmijters (Deerlijk) - Soverbo's (Lendelede)
Gildepikkers (Stasegem) - Gildepikkers (Bissegem)
Amigos (Heestert) - bye

13 oktober speeldag 3
Gildepikkers (Stasegem) - Pocketsmijters (Deerlijk)
Amigos (Heestert) - Damberd (Bavikhove)
Gildepikkers (Bissegem) - DOS (Deerlijk)
Soverbo's (Lendelede) - bye

27 oktober bekerronde 
Damberd (Bavikhove) - bye
Amigos (Heestert) - In de Pocket (Deerlijk)
The Lions (Zwevegem) - bye
DOS (Deerlijk) - De Beavers (Yvegem)
Gildepikkers (Bissegem) - bye
Pocketsmijters (Deerlijk) - Gildepikkers (Stasegem)
Smessepikkers (Bissegem) - Symfonie (Harelbeke)
Steenpikkers (Zwevegem) - Soverbo's (Lendelede)

10 november speeldag 4
Gildepikkers (Stasegem) - Amigos (Heestert)
Pocketsmijters (Deerlijk) - Gildepikkers (Bissegem)
Damberd (Bavikhove) - Soverbo's (Lendelede)
DOS (Deerlijk) - bye

24 november speeldag 5
Gildepikkers (Bissegem) - Amigos (Heestert)
Soverbo's (Lendelede) - Gildepikkers (Stasegem)
DOS (Deerlijk) - Pocketsmijters (Deerlijk)
Damberd (Bavikhove) - bye

8 december speeldag 6 
Gildepikkers (Bissegem) - Soverbo's (Lendelede)
Amigos (Heestert) - DOS (Deerlijk)
Gildepikkers (Stasegem) - Damberd (Bavikhove)
Pocketsmijters (Deerlijk) - bye

22 december 2e ronde beker 
Damberd (Bavikhove) - winnaar match 2
The Lions (Zwevegem) - winnaar match 4
Gildepikkers (Bissegem) - winnaar match 6
winnaar match 7 - winnaar match 8

5 januari speeldag 7
DOS (Deerlijk) - Soverbo's (Lendelede)
Damberd (Bavikhove) - Gildepikkers (Bissegem)
Pocketsmijters (Deerlijk) - Amigos (Heestert)
Gildepikkers (Stasegem) - bye

19 januari speeldag 8
DOS (Deerlijk) - Damberd (Bavikhove)
Soverbo's (Lendelede) - Pocketsmijters (Deerlijk)
Gildepikkers (Bissegem) - Gildepikkers (Stasegem)
Amigos (Heestert) - bye

16 februari speeldag 9
Pocketsmijters (Deerlijk) - Damberd (Bavikhove)
Gildepikkers (Stasegem) - DOS (Deerlijk)
Amigos (Heestert) - Soverbo's (Lendelede)
Gildepikkers (Bissegem) - bye

2 maart speeldag 10
Pocketsmijters (Deerlijk) - Gildepikkers (Stasegem)
Damberd (Bavikhove) - Amigos (Heestert)
DOS (Deerlijk) - Gildepikkers (Bissegem)
Soverbo's (Lendelede) - bye

16 maart speeldag 11
Amigos (Heestert) - Gildepikkers (Stasegem)
Gildepikkers (Bissegem) - Pocketsmijters (Deerlijk)
Soverbo's (Lendelede) - Damberd (Bavikhove)
DOS (Deerlijk) - bye

30 maart speeldag 12
Amigos (Heestert) - Gildepikkers (Bissegem)
Gildepikkers (Stasegem) - Soverbo's (Lendelede)
Pocketsmijters (Deerlijk) - DOS (Deerlijk)
Damberd (Bavikhove) - bye

13 april speeldag 13
Soverbo's (Lendelede) - Gildepikkers (Bissegem)
DOS (Deerlijk) - Amigos (Heestert)
Damberd (Bavikhove) - Gildepikkers (Stasegem)
Pocketsmijters (Deerlijk) - bye

27 april speeldag 14 
Soverbo's (Lendelede) - DOS (Deerlijk)
Gildepikkers (Bissegem) - Damberd (Bavikhove)
Amigos (Heestert) - Pocketsmijters (Deerlijk)
Gildepikkers (Stasegem) - bye