RUMMIKUB

KALENDER 2023-2024

Woensdag 13 september 2023 om 19u30

Woensdag 27 september 2023 om 19u30

Woensdag 11 oktober 2023 om 19u30

Woensdag 25 oktober 2023 om 19u30

Woensdag 8 november 2023 om 19u30

Woensdag 22 november 2023 om 19u30

Woensdag 13 december 2023 om 19u30

Woensdag 10 januari 2024 om 19u30

Woensdag 24 januari 2024 om 19u30

Woensdag 14 februari 2024 om 19u30

Woensdag 28 februari 2024 om 19u30

Woensdag 13 maart 2024 om 19u30

Woensdag 27 maart 2024 om 19u30

Woensdag 10 april 2024 om 19u30

Woensdag 24 april 2024 om 19u30

Woensdag 8 mei 2024 om 19u30

Woensdag 22 mei 2024 om 19u30

Woensdag 5 juni 2024 om 19u30

Woensdag 19 juni 2024 om 19u30

 

Inschrijven voor de avond rummikub kan van 19u00 tot 19u20

KAMPIOENENFEEST

VRIJDAG 12 JULI om 19u00

KLASSEMENT


1 Deschrijver Dorine 2037
2 Vanlaeken Ruben 1889
3 Vanderheyden Laurence 1371
4 Damme Ann 1149
5 Holvoet Bart 1124
6 Coryn Carlos 1015
7 Deblock Marleen 931
8 Vandenbroucke Christine 892
9 Desmet Guy 797
10 Hostens Sofie 787
11 Himpe Sarie 770
12 Deprost Rose-Anne 604
13 Verniers Nadia 555
14 Van de Populiere Sofie 504
15 Vanhoutte Bernard 402
16 Coryn Mathias 400
17 Dewitte Els 355
18 Goddeeris Kris 302
19 Delaere Marianne 231
20 Ovaere Christiane 181
21 Malter Kelly 142
22 Deblock Daisy 133
23 Vermoere Freddy 88
24 Casteur Patrick 48
25 Vanwynsberghe Gerda 22
26 Coryn Jonas 9
27 Malisse Febe -14
28 Vandemoortele Sien -53
29 Wittewrongel Kathleen -60
30 Callens Nadine -68
31 Vercaempst Rosine -73
32 Claeys Ann -134
33 Vervaecke Heidi -154
34 Fourneau Willy -160
35 Dekeukelaere Alyssa -162
36 Verschuere Hanne -170
37 Samijn Germain -183
38 Van De Populiere Luc -200
39 Tijtgat Pascal -203
40 Baert Linda -254
41 Rogge Claire -263
42 Van Maerrem Martine -339
43 Algoet Ria -343
44 Demets Rudy -347
45 Vermote Ian -387
46 Vandebuerie Stien -394
47 Deconinck Rita -429
48 Denorme Tony -450
49 Vanheuverswijn Petra -511
50 Bekaert Maurice -594
51 Pauwels Edith -738
52 De Snoeck Philippe -794
53 Verhaeghe Philip -811