Nieuws


15/11/2019

KBBB - GEWEST BEIDE VLAANDEREN - SPORTJAAR 2019-2020
2° GRAND PRIX DRIEBAND MATCH BILJART
SPEELROOSTER - GROTE PRIJS "BC POCKET DEERLIJK"


donderdag 14 november 2019 om 19u00 Poule 1
1 Debaes Peter KBC DOS Roeselare 34 punten
2 Vlerick Dirk Koninklijke Brugse BC 42 punten
3 Goethals Didier KBC Gilde Hoger Op Kortrijk 42 punten


donderdag 21 november 2019 om 19u00 Poule 2
1 Lagage Roger Koninklijke Kortrijkse BC 34 punten
2 Thomas Peter Koninklijke Brugse BC 34 punten
3 Duyck Peter KBC DOS Roeselare 34 punten


maandag 9 december 2019 om 19u00 Poule 3
1 Saver Koen Koninklijke Brugse BC 50 punten
2 Pollie Luc KBC Gilde Hoger Op Kortrijk 42 punten
3 Wulfranck Luc K.A. Union Sandeman Gent 34 punten


donderdag 12 december 2019 om 19u00 Poule 4
1 Bekaert Bernhard Koninklijke Kortrijkse BC 42 punten
2 Van Acker Steven Koninklijke Brugse BC 60 punten
3 Gremain Gino Oostendse B.A. 42 punten


dinsdag 17 december 2019 om 19u00 Poule 5
1 Sonck Robby  Academie Centrum Gent 42 punten
2 Nichelson Pascal KBC Gilde Hoger Op Kortrijk 34 punten
3 Grimon Johan BC Pocket Deerlijk 34 punten


woensdag 18 december 2019 om 19u00 Poule 6
1 Vandendriessche Philippe Koninklijke Kortrijkse BC 60 punten
2 De Rynck Ivan Koninklijke Kortrijkse BC 34 punten
3 Blauwblomme Henk Koninklijke Brugse BC 60 punten


zaterdag 4 januari 2020 om 14u00 Poule 7
1 Veys Renzo KBC Gilde Hoger Op Kortrijk 34 punten
2 De Moor Frederik KBC Gilde Hoger Op Kortrijk 34 punten
3 Verhaegen Marc BC Op De Meir Emblem 42 punten


woensdag 15 januari 2020 om 19u00 1/4 finale - Poule 9
1 winnaar poule 3
2 winnaar poule 1
3 winnaar poule 7

Dinsdag 21 januari 2020 om 19u00 Poule 8

1 Leman Willy Koninklijke Kortrijkse BC 50 punten
2 Merckx Eddy DBC De Leug Aartselaar 60 punten
3 Leyn Philippe KBC DOS Roeselare 34 punten


donderdag 23 januari 2020 om 19u00 1/4 finale - Poule 10
1 winnaar poule 4
2 winnaar poule 5
3 beste verliezer poule 1 t.e.m. 8


maandag 27 januari 2020 om 19u00 1/4 finale - Poule 11
1 winnaar poule 6
2 winnaar poule 2
3 beste verliezer poule 1 t.e.m. 8


donderdag 30 januari 2020 om 19u00 1/4 finale - Poule 12
1 winnaar poule 8
2 beste verliezer poule 1 t.e.m. 8
3 beste verliezer poule 1 t.e.m. 8


FINALEDAG
HALVE FINALE & FINALE :
VRIJDAG 7 FEBRUARI 2020 om 18u00
winnaar poule 9 vs winnaar poule 10
winnaar poule 11 vs winnaar poule 12